Share:
 

Club Results

Grade RND Dates Home Team   Away Team Venue
Under 15/16 13 22 Feb 20
29 Feb 20
Kissing Point
9/65(cc)  W McCarroll 4/7 B Harris 2/2
def by Normanhurst-Warrawee
3/68  
North Turramurra Recreation Area 
Under 14s 13 22 Feb 20
29 Feb 20
Kissing Point
117 N D'Silva 30  RS PRADEEP 2/8 N Gelding 2/11 S Cutler 2/13
def by WPHC Purple
5/191(cc) A Bhatt 76* L Malandrino 43  
Auluba Oval 
Under 13s SF 8 Mar 20 Glenore District
3/116 RJ McDowell 56* H Devaney 38*  
def Kissing Point
115 O McLennan 42 J Makin 29*  J Short 3/8 H Devaney 2/14
Les Shore Reserve (Oval 1) 
Under 12s GF 15 Mar 20 Kissing Point Blue
71  R Piper 2/4 A Bajad 2/4 B Westwood 2/13
def Hornsby Green
8/34  G Halgreen 3/7 H May 2/5
Auluba Oval 
Under 11s 17 29 Feb 20 Hornsby Green
6/109(cc) G Szczytnicki 29*  R Singh 3/9
def by Kissing Point Red
6/198(cc) D Blackmore 33*  J Bock 3/16 P Adhikari 2/12
East Gordon Park (Darnley Oval) (Darnley oval) 
Under 11s 17 29 Feb 20 Hornsby White
3/118(cc)  
def Kissing Point Blue
38  A Deole 2/5
Cliff Avenue Sportsfield (Cliff 2) 
A Grade 14 22 Feb 20
29 Feb 20
Kissing Point
92 K Druce 32 S Druce 30  M Tully 4/21 T Mitchell 2/1
and 61  M Tully 6/26 A West 3/0
def by Glenorie District
52  JL Howe 6/27 TA Love 3/12
and 9/188(dec) A West 50* T Mitchell 41 D Tully 37  S Druce 3/20 JL Howe 2/47 M Brown 2/57
Turramurra Memorial Park 
B Reserve Grade 14 22 Feb 20
29 Feb 20
Normanhurst-Warrawee
151 N Somaiya 55 C Allen 32  DO Morton 3/17 J Zalewski 2/18 JC Klingberg 2/31
and 5/141(dec) S Balakumar 60 W Slawski 45  B Jameson 2/31 JC Klingberg 2/52
def by Kissing Point
8/208(dec) B Dash 49 J David 35 B Rishworth 26  W McCarroll 2/41
Normanhurst Park 
C Reserve Grade 14 22 Feb 20
29 Feb 20
Kissing Point
88 S Murphy 27  J Rose 4/15 C Croucher 3/11 J Elliott 2/20
and 2/52  
def by WPHC
8/175(dec) J Rose 50 B Van Wyk 40* R Pandey 36  N Charara 3/29 H Kinsey 2/11 c candrick 2/27
North Turramurra Recreation Area 
5th Division T20 SF 17 Nov 19 West Pennant Hills - Red
2/66 A Hanich 43*  
def Kissing Point
63  A Silins 2/1 R Withanage 2/10 J Hutchinson 2/21
Greenway (No. 2) 
4th Division T20 SF 17 Nov 19 Berowra
9/117 N Guptill 39*  O Vaughn 4/23 TD Skinner 2/8
def Kissing Point
115 A Reisch 37 J Ellis 28  A Buckley 5/12 N Tucker 2/18
Montview Oval (East Oval) 
Under 9s 19 14 Mar 20 Castle Hill White
10/107(cc)  
def by Kissing Point
9/129(cc)  R Heer 2/11 A Gunna 2/14 V George 2/19
Campbell Park 
2nd Division T20 GF 8 Dec 19 Berowra - Maroon
6/163(cc) A West 92  JL Howe 2/29
def Kissing Point
8/136(cc) D Schreuder 41* M Backhouse 36  CW Birrell 2/13 A Lake 2/14
Warrina Street 
3rd Division T20 GF 8 Dec 19 Castle Hill - White
5/152(cc) W Bonnici 52* N Swan 44 A Maher 26  
def Kissing Point
8/137  S Bridie 3/33 N Swan 2/18
Auluba Oval 
Under 10s 19 14 Mar 20 Kissing Point Blue
v WPHC Red
Mimosa Oval 
Under 10s 19 14 Mar 20 Glenorie Green
v Kissing Point Red
George Christie Playing Field 
Under 10s 19 14 Mar 20 Kissing Point White
v WPHC Gold
Comenarra Sportsground () 
C3 Grade SF 7 Mar 20
14 Mar 20
Kissing Point
6/131 M( Groblicki 41 T Morris 33  K Selvam 3/27 V Connor 2/19
drew Beecroft
Auluba Oval 
D Grade SF 7 Mar 20
14 Mar 20
Kissing Point
9/95  D Craig 4/12 AJ Renfrew 3/17
drew St Ives - Blue
Bannockburn Oval (Bannockburn Park ) 
D Reserve Grade SF 7 Mar 20
14 Mar 20
Kissing Point - Red
9/136 M Coburn 53 L Mooney 29*  N Desai 4/23 A Ninan 2/10 P Pillamarri 2/24
drew WPHC
Campbell Park 
John Hayne Cup 4 14 Mar 20 Kissing Point
drew Castle Hill Green
Howson Oval 
Kimbo Cup - Senior Pool 2 14 Mar 20 Kissing Point (U14)
v Castle Hill Green (U14)
Auluba Oval 
Kimbo Cup - Junior Pool 2 14 Mar 20 Kissing Point Red (U11)
v WPHC Red (U11)
Howson Oval